UA EN

Головна > Тваринництво

Тваринництво

Карта України

Європейський досвід і мрія про відродження вівчарства в Україні стали ключовими у виборі нової галузі господарства. Для розведення вівців обрали породи Мериноландшаф, яких привезли з Австрії.

Ферми для них ми збудували з екологічно чистих матеріалів. Просторі стайні, достатньо кисню для дихання та світла, постійний доступ до їжі – усе задля комфорту тварин! 

Вівці породи Мериноландшаф не вибагливі до їжі, але для їхнього росту, виражених м’ясистих форм, міцної конституції тіла та високої продуктивності потрібне збалансоване харчування. Тому для сінажу в «Ель Гаучо» ми висіваємо лише спеціально підібрані трави, а для підвищення імунітету тваринам даємо концентрований корм та вітамінні мікро- й макродобавки, привезені з Австрії. Вони не містять шкідливих речовин, стимуляторів росту та гормонів.

Чому ми обрали австрійську породу Мериноландшаф?

  • Добре пристосовуються до будь-яких кліматичних умов.
  • Ідеальні для розведення на пасовищах та в загонах.
  • Відзначаються стрімким ростом, мають виражені м’ясисті форми, міцну конституцію тіла та мають високу продуктивність.
sheep

900

голів

sheep

Порода

Мериноландшаф

Карта України
Виникли питання?

Залиште свій номер телефону, ми обов’язково Вам зателефонуємо.

Баран

Основні напрямки

  • Ми створюємо комфортні умови для вирощування тварин. Ферми збудовані з екологічно чистих матеріалів. Стайні – просторі, вівці мають достатньо кисню для дихання та світла, постійний доступ до їжі! А отже – гарні умови для формування племінного генетичного матеріалу!
  • Вівці породи Мериноландшаф не вибагливі до їжі, але для їхнього росту, виражених м’ясистих форм, міцної конституції тіла та високої продуктивності потрібне збалансоване харчування. Тому для сінажу в «Ель Гаучо» ми висіваємо лише спеціально підібрані трави, а для підвищення імунітету тваринам даємо концентрований корм та вітамінні мікро- й макродобавки, привезені з Австрії. Вони не містять шкідливих речовин, стимуляторів росту та гормонів.
    На сьогодні фермерське господарство працює як з оптовими покупцями, так і реалізує продукцію вроздріб.
  • Вівці породи Мериноландшаф вважаються тонкорунними. З їхньої вовни виготовляють пледи та ковдри, нитки для пошиття одягу тощо. Адже вовна мериносів тонша за інші види вовни, у 3 рази м’якша за натуральний шовк і в 5 разів еластичніша за бавовну.
sheep
sheep
sheep
sheep
sheep
sheep